Vi har vårt hovedkontor med administrasjon, salg og lager, sentralt beliggende på Ryen i Oslo. Her finner du også vår Express Shop hvor du kan handle alt av elektrisk utstyr til anleggsplassen! Våre produksjonslokaler ligger på Moelv.

SATEMA AS – Hovedkontor
Enebakkveien 127, 0680 Oslo
Pb. 21, 0612 Oslo
Telefon Sentralbord: 22 57 93 00
Faks: 22 57 93 01
Organisasjonsnummer: 856457192

Felles e-post: satema@satema.no
Ordremail Express Shop: express@satema.no

SATEMA MOELV AS – Fabrikk
Industrivegen 15, 2390 Moelv
Pb. 4, 2391 Moelv
Telefon Sentralbord: 62 33 44 30
Faks: 62 33 44 31
Organisasjonsnummer: 956456940

Felles e-post: satema@satema.no

ADMINISTRASJON Tlf.direkte Mobil nr. E-post
Daglig leder Oslo Svein Persson 40 41 33 10 svein.persson@satema.no
Daglig leder Moelv Tore Persson 62 33 44 36 40 41 33 17 tore.persson@satema.no
Økonomisjef Arild Jordskar 40 41 33 11 arild.jordskar@satema.no
Økonomisekretær Unni Fornebo 40 41 33 14 unni.fornebo@satema.no
Kontorleder Moelv Alis S. Sørlie 62 33 44 35 90 58 53 66 alis.sorlie@satema.no
Kontormedarbeider Moelv Kristin Steinstad 62 33 40 30 90 60 41 01 kristin.steinstad@satema.no
Markedskoordinator Rikke Johansson 40 41 33 04 rikke.johansson@satema.no
Salgssjef SATEMA Per Arne Nielsen 40 41 33 02 per.nielsen@satema.no
Ass.fabrikksjef Knut Måløy 91 78 05 02 knut.maloy@satema.no
PROVISORISKE ANLEGG
Avdelingsleder Johnny Rafoss 40 41 33 06 johnny.rafoss@satema.no
Salgssjef og Distriktssjef Øst / Vest / Nord Per Arne Nielsen 40 41 33 02 per.nielsen@satema.no
Distriktssjef Syd / Produktleder Trotec Diego Pebaque 95 01 74 17 diego@satema.no
Prosjektleder Espen Smedsrud 40 41 33 03 espen.smedsrud@satema.no
Ordremottaker Kjersti Grinden 91 24 27 41 kjersti.grinden@satema.no
Ordremottaker Petter Veggumsløkken 40 41 33 09 pv@satema.no
Lager/logistikk Kenneth Larsen 40 41 33 25 kenneth.larsen@satema.no
Lager/logistikk Trond Dalen 40 41 33 08 trond.dalen@satema.no
Produksjonsansvarlig Atle Simensen 90 36 49 30 atle.simensen@satema.no
Gruppeleder Mads Bakke 90 86 32 66 mads.bakke@satema.no
Saksbehandler Paul Schiager 48 24 83 18 paul.schiager@satema.no
KABELFØRINGSMATERIELL
Produktansvarlig Robert Hverven 40 41 33 01 robert.hverven@satema.no
Ordremottaker Kjersti Grinden 91 24 27 41 kjersti.grinden@satema.no
Ansv. produksjon Ivar Johannessen 62 33 44 54 ivar.johannessen@satema.no
ELEKTROTAVLER & ALUMINIUMSSKAP
Avdelingsleder Ole Halvor Afseth 97 07 00 17 olehalvor.afseth@satema.no
Salgsingeniør Helge Hoff 40 41 33 07 helge.hoff@satema.no
Tilbud/kalkulasjon Stian Høibakken Kroken 90 84 88 69 stian.kroken@satema.no
Tilbud/kalkulasjon Per Kristian Krogsæter 90 86 67 11 pkk@satema.no
Saksbehandler John Wilhelm Johnsen 62 33 44 42 jwj@satema.no
Saksbehandler Jostein Oppegård 91 59 53 66 jostein.oppegard@satema.no
Saksbehandler Frode Rølsåsen 91 66 81 44 frode.r@satema.no
Saksbehandler Børge Johnsen 94 84 60 48 borge.johnsen@satema.no
Saksbehandler Thomas Lysaker 62 33 44 49 thomas.lysaker@satema.no
Saksbehandler Tore Grini 47 70 98 83 tore.grini@satema.no
Saksbehandler Frode Grindahl 48 18 00 48 frode.grindahl@satema.no
Tegneassistent
Gruppeleder Terje Sundmyhr  91 88 23 98 terje.sundmyhr@satema.no
S-8 koordinator Zoran Kontic 62 00 14 63 zoran.k@satema.no
Lager tavlesystem Jan Arne Habostad 90 86 79 89 jan.arne@satema.no
STRØMAGGREGATER
Avdelingsleder/salgsansvarlig Morten Frøhaug 92 05 14 69 morten.frohaug@satema.no
Saksbehandler Stian Haugom 94 00 58 88 stian.haugom@satema.no
Saksbehandler Ådne Bergum 40 41 33 32 aadne.bergum@satema.no
Saksbehandler Tommy Husdal 94 00 88 80 tommy@satema.no
Saksbehandler Fredrik Braaten Larssen 40 41 33 33 fredrik.b.larssen@satema.no
Saksbehandler Morten Bjerke Andersen 90 87 87 75 morten.b.andersen@satema.no
SERVICE
Avdelingsleder Torstein Lid 40 41 33 15 torstein.lid@satema.no
Administrasjonssjef Elisabeth Bergsvik 40 41 33 20 elisabeth.bergsvik@satema.no
Servicetekniker Kim Laax Hermansen 40 41 33 18 kim.hermansen@satema.no
Serviceingeniør Petter Wigstøl 40 41 33 16 petter@satema.no
Servicetekniker Daniel Jakobsen 40 41 33 13 daniel.jakobsen@satema.no
Servicetekniker Aleksander Solberg 40 41 33 19 aleksander.solberg@satema.no
Lærling Kevin Fredriksen 40 41 33 05 kevin.fredriksen@satema.no
MEKANISK PRODUKSJON
Avdelingsleder Tore Persson 62 33 44 36 40 41 33 17 tore.persson@satema.no
Produksjonsansvarlig Atle Simensen 90 36 49 30 atle.simensen@satema.no
Konstruksjon Kjell Sønsteby 48 19 84 93 kjell.sonsteby@satema.no
LAGER/INNKJØP
Lager/innkjøper Steinar Nicolaisen 91 79 21 80 steinar.nicolaisen@satema.no
Lager/innkjøper Morten Stensby 91 78 28 99 morten.stensby@satema.no